Ekena Millwork BKTW02X09X11PLCH Plymouth Wood Wood Brackets, 1 3/4"W x 8 1/2"D x 11"H , Cherry
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
04
quantity
Product details
Category
  • Dimensions: 1-3/4 in. Width x 8-1/2 in. Depth x 11 in. Height
  • Wood corbels and brackets arrive sanded and ready to be painted or stained
  • Most brackets and corbels have the same style in multiple sizes, ranging from 3" to 35" in height!. Quick and easy DIY installation with wood glue and nails or screws